Reportaż - piotrchrobak.com

Reportaż

Wybrane fotoreportaże z ostatnich lat, zrealizowane głownie w ramach zleceń. Niezależnie od pracy nad projektami fotograficznymi, czasem chętnie sięgam po aparat, aby „zanotować” wydarzenie, które dzieje się gdzieś obok mnie. Charakter zdjęć reporterskich pozwala mi nieustannie pracować nad techniką i sposobem robienia zdjęć, te doświadczenia wykorzystuję następnie realizując materiały zdjęciowe do moich projektów.

 

Fotorelacja ze spotkanie w ramach cyklu „Wyborcza na Żywo” - Opole 24/11/2016.

 

Familoki z czerwonej cegły, kościół Św. Anny, charakterystyczne podwórka - postanowiłem zobaczyć po raz pierwszy w scenerii odpustu, kiedy górnicy założą odświętne stroje, a rytm dnia wyznaczy suma w kościele, odpustowe budy, piwo na wolnym powietrzu, ślą

 

Nocne życie mieszkańców dzielnicy Schöneberg, świętujących w Jansen Bar, to klimat Berlina, którego nie można znaleźć w turystycznych częściach miasta.

 

Oficjalna relacja z wręczenia diamentów Forbesa 2016 - w Opolu.

 

Wybrane zdjęcia z reportaży dokumentujących imprezy kulturalne w Opolu w 2015 roku. Całość realizowana w ramach projektu zorganizowanego przez Opolskie Towarzystwo fotograficzne.

 

Piastonalia 2015 - wybór zdjęć ze "Strefy koloru".

 

Maj 2015 - Tuż przed wyborami prezydenckim Paweł Kukiz spotyka się z mieszkańcami jednej z wiosek na Opolszczyźnie.

 

Wybór zdjęć z Mistrzostw Dolnego Śląska i Opolszczyzny w Boksie 2015r.

 

Ceremonia odsłonięcia gwiazdy Edyty Geppert na opolskim rynku - impreza towarzysząca 51 KFPP - 2014r.